Hakkımızda

Ankara’nın En İyi Arapça Kursu

liva akademi arapça kursu

Liva Akademi ailesi olarak toplumsal ve insani değerlerin ön planda tutulduğu bir vızyonla 16 yıldır eğitim sektoründe hizmet vermekteyiz. Merkezimiz alanında uzmanlaşmıs dev kadrosu, geniş ölçekli kaynakları, güven ve disiplini ilke edinmiş idareci anlayışı ile dil eğitimi alanında bir marka haline gelmeyi basarmıstır. Eğitim kalitesine sürdürülebilir bir nitelik kazandırıp; dünyanın dört bir yanından gelen öğrenci ve ögretmenler  arasında uyumlu bir konsept yakalamaktadır. Başarıyı elde etmekten daha fazla önem verdiğimiz bir konu da; var olan basarıyı devam ettirebilmektir. Bu sektörde uzun yılları geride bırakırken bu öğreti ile öğrencilerimizin yeni bir dil heyecanını paylaşarak,  hayal ortaklığı yapıyoruz. Aldığımız her başarılı sonuç  markamıza yeni bir umut yeni bir gurur kazandırıyor. Uluslararası platformlarda saygınlık kazanarak sadece ülkemizde degil dünyanın birçok yerınde baglantılı eğitimler ile dünyaya acılıyoruz. Arapçanın saygınlığını koruyarak her geçen gün biraz daha güzellestiği şu dönemde;  bizde yüzlerce öğrenciyi kutsal kitabımız Kuran’ı Kerim dili ile buluşturmanın haklı onurunu  yasıyoruz.Hocalarımızın kendıne özgü ders metotları ve samimi kurs ortamı ile dil öğrenmenın zorlu sürecini geride bırakarak her geçen gün biraz daha kurumsallaşıyoruz. Sizde farkı hissedebilmek için bu kocaman ailenin bir üyesi olun. Acele edin, hayatı ıskalamayın.

Liva Genel Koordinatörü
Kübra Nur BİLEN

Avantajlarımız

1

Liva Akademi’de, Arapça kursları için gereken ders materyalleri ücretsiz verilir.
Kayıt olan kursiyerlerin ders kitabı, defteri ve ders kitabına ait dinleme CD’si ücretsiz verilmektedir. Pratik Arapça derslerinde okutulan kitap olan El-Arabiyye Beyne Yedeyk kitabı kayıt sonrası kursiyere ücretsiz olarak verilir. Bunun yanında ders defteri ve kitaba ait CD de takdim edilir.

2

Liva Akademi, bütün Arapça kursları için en iyi fiyat garantisi sunmaktadır.

Liva Akademi, gerek yaptığı kampanyalarla gerekse izlediği uygun fiyat politikasıyla kursiyerlerini ücret konusunda rahatlatarak pahalı ücretlendirme yapmamaktadır. Kaliteli eğitimin uygun fiyatla da alınabileceğini 15 yıldır cesur bir şekilde göstermektedir.

3

Liva Akademi’de, her hafta sonu ücretsiz okuma-yazma etüdü ve konuşma kulüpleri yapılmaktadır.
Cumartesi ve pazar günleri 18.30 ile 20.30 saatleri arasında güncel metin veya hikaye kitabı okuma çalışması ve çevirileri yapılarak; kelime hazineniz ve okuduğunuzu anlama yeteneğiniz artacaktır.

kadromuz

 • AYOUB DOSSO

  Aslında hikaye uzun. Başarılar ve imkansızlıklarla dolu. Yer yer takdir-e şayan. Bazen de örnek alınası. Yani azmin…

 • MUHAMMED KEITA

  Gerçek bir ilim adamı gerçek bir Arapça tutkunudur Muhammed KEITA! Mali’de doğmuş ilk, orta öğretim ve liseyi…

 • MAYSAM ADNAN ABDULSALAM

  Irak Bağdat doğumlu Maysam hocamız 4 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. Üniversiteyi Bağdat’ta okumuştur. Arapça öğretmenliğinde 3. yılını geride…

 • Rana HAMPAROSH

  Aslen Suriyeli olan Arap hocamız Halep Üniversitesi / Arap Dili ve Edebiyatı üzerine lisansını tamamlamıştır. Hemen ardından…